Budowa nieruchomości biurowych

Budowa nieruchomości biurowych Promuj wpis w okienku Zgłoś błąd/spam/błędny link
Podlinkuj swój wpis:

MIX GROUP to grupa firm, które świadczą usługi na rynku nieruchomości. Ma wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości biurowych zarówno w prowadzeniu inwestycji jak i w pełnej obsłudze nieruchomości biurowych. Świadczy swoje usługi uwzględniając własne preferencje Klienta i realizując inwestycje o ciekawej architekturze i funkcjonalności powierzchni, gdzie wykorzystane rozwiązania umożliwiają łatwą aranżację i dostosowanie do szczególnych, często branżowych oczekiwań. W procesie inwestycyjnym przy budowie nieruchomości biurowych stosowane są najnowsze metody i utrzymane najwyższe normy dotyczące ekologii i bezpieczeństwa, stąd najwyższa jakość świadczonych usług.
MIX GROUP posiada obiekty biurowe klasy A i B ulokowane w ciekawych dzielnicach Krakowa oferując swoim Klientom wszechstronną obsługę nieruchomości biurowych i jako jedyny deweloper oferuje proekologiczny, dedykowany system carpoolingu swoim najemcom. Uczestnicząc w projekcie „Pasieka Kraków” instaluje pasieki na dachach swoich biurowców. fachowy zespół ludzi realizując swoją pracę służy za każdym razem profesjonalną pomocą na wysokim poziomie.
Budując nowoczesny Kraków MIX GROUP jest jednocześnie partnerem PLAY oraz T-Mobile posiadając sieć salonów sprzedaży w całej Polsce. Mix Meble sp. z o. o. z jednym z największych profesjonalnym salonem meblowym w Krakowie mającym w sprzedaży nowoczesne i stylowe meble, w tym biurowe, jest również częścią GRUPY.

  • Tytuł wpisu: Budowa nieruchomości biurowych
  • Adres witryny: https://www.mixgroup.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 23.06.2022 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 5.5/10 (2 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

wrenieruchomosci.pl

wrenieruchomosci.pl »

Nasze biuro nieruchomości świadczy swoje usługi na terenie Wrocławia i okolic. Wrenieruchomosci.pl specjalizuje się w prezentacji mieszkań pochodzących z wrocławskiego rynku pierwotnego. Oferujemy kawalerki i większe mieszkania, a także luk...

Wpis został dodany - 09.06.2018 Zobacz szczegóły tego wpisu
Aktuellen Immobilienangebote Next-Immo

Aktuellen Immobilienangebote Next-Immo »

Aktuellen Immobilienangebote Next-ImmoWir sind ein schnell wachsendes Unternehmen, das Kunden auf der ganzen Welt seit vielen Jahren hochwertige Dienstleistungen im Bereich der Immobilienverwaltung anbietet. Wir konzentrieren uns darauf, ei...

Wpis został dodany - 25.04.2022 Zobacz szczegóły tego wpisu