Regon

Regon Promuj wpis w okienku Zgłoś błąd/spam/błędny link
Podlinkuj swój wpis:

Rynkometr.pl to bezcenna baza wiadomości o spółkach, krajowej gospodarce i kierunkach rynkowych.
Rynkometr korzysta z 1650 podgrup branżowych z PKD ma to na celu podzielenie na zgrabne sektory naszej gospodarki.
PKD, obecna obowiązująca, ustalona została w 2007r. kiedy to nadano nową klasyfikację Polskiej Klasyfikacji Działalności.
W każdej podgrupie branżowej z PKD tworzy serwis Rynkometr specyficzny ranking firm. W rankingu tym znajdują się tylko najbardziej znaczące przedsiębiorstwa działające w naszej gospodarce w wybranym wycinku gospodarki. Na dzień dzisiejszy w zestawieniu firm wzięto pod uwagę dwanaście tysięcy dwieście dziewięćdziesiąt siedem największych firm.
Dzień w dzień setki osób i instytucji przeszukują Internet w poszukiwaniu danych o najbardziej znaczących przedsiębiorstwach, przywódcach branży, nowoutworzonych firmach na polskim rynku i o wszystkim co codziennie dzieje się na naszym rynku.
Idealnym sposobem na poznanie największych liczących się firm się z największymi firmami w naszym kraju jest portal Rynkometr.pl. W każdej podgrupie branżowej z Polskiej Klasyfikacji Działalności tworzy portal Rynkometr.pl zestawienie. Znajdują się na nim podzielone branżami firmy. Ogromna ilość kolorowych wykresów, tabel i schematów daje możliwość bardzo szybko i w intuicyjny sposób zaznajomić się z sytuacją na rynku.

  • Tytuł wpisu: Regon
  • Adres witryny: www.rynkometr.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 04.02.2014 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 3.6/10 (51 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Baza firm katalog-firmy.net

Baza firm katalog-firmy.net »

W prezentowanym katalogu firm katalog-firmy.net przedsiębiorcy mają sposobność stworzenia wizytówki Firmy i zaprezentowania się w nowatorskim spisie branżowym, co powiększa uwagę potencjalnych Klientów, zainteresowanie firmą i zwiększeniem ...

Wpis został dodany - 11.06.2016 Zobacz szczegóły tego wpisu
Agencja Celna Odprawy Celne

Agencja Celna Odprawy Celne »

Agencja Celna Odprawy Celne NASZYM KLIENTOM ŚWIADCZYMY USŁUGI NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI A DLA WYGODY STWORZYLIŚMY SERWIS OSPRAW CELNYCH GDZIE MOŻNA DOKONAĆ ODPRAWY CELNEJ PRZESYŁEK POCZTOWYCH. Odprawy Celne importowe przesyłek pocztowych, paczek d...

Wpis został dodany - 23.06.2018 Zobacz szczegóły tego wpisu