Regon

Regon Promuj wpis w okienku Zgłoś błąd/spam/błędny link
Podlinkuj swój wpis:

Rynkometr.pl to bezcenna baza wiadomości o spółkach, krajowej gospodarce i kierunkach rynkowych.
Rynkometr korzysta z 1650 podgrup branżowych z PKD ma to na celu podzielenie na zgrabne sektory naszej gospodarki.
PKD, obecna obowiązująca, ustalona została w 2007r. kiedy to nadano nową klasyfikację Polskiej Klasyfikacji Działalności.
W każdej podgrupie branżowej z PKD tworzy serwis Rynkometr specyficzny ranking firm. W rankingu tym znajdują się tylko najbardziej znaczące przedsiębiorstwa działające w naszej gospodarce w wybranym wycinku gospodarki. Na dzień dzisiejszy w zestawieniu firm wzięto pod uwagę dwanaście tysięcy dwieście dziewięćdziesiąt siedem największych firm.
Dzień w dzień setki osób i instytucji przeszukują Internet w poszukiwaniu danych o najbardziej znaczących przedsiębiorstwach, przywódcach branży, nowoutworzonych firmach na polskim rynku i o wszystkim co codziennie dzieje się na naszym rynku.
Idealnym sposobem na poznanie największych liczących się firm się z największymi firmami w naszym kraju jest portal Rynkometr.pl. W każdej podgrupie branżowej z Polskiej Klasyfikacji Działalności tworzy portal Rynkometr.pl zestawienie. Znajdują się na nim podzielone branżami firmy. Ogromna ilość kolorowych wykresów, tabel i schematów daje możliwość bardzo szybko i w intuicyjny sposób zaznajomić się z sytuacją na rynku.

  • Tytuł wpisu: Regon
  • Adres witryny: www.rynkometr.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 04.02.2014 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 4.8/10 (29 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Baza firm infofresh.pl

Baza firm infofresh.pl »

Darmowy katalog firm infofresh.pl pozwala zamieścić to co najlepsze, reklamę Waszego serwisu. Katalog infofresh pozwala szybko znaleźć firmę. To jest idealne rozwiązanie dla każdego ponieważ spis firm jest dopracowany we wszystkich szczegół...

Wpis został dodany - 11.06.2016 Zobacz szczegóły tego wpisu
Baza firm Bluen

Baza firm Bluen »

Katalog firm Bluen to niezwykle znana, ceniona i najchętniej odwiedzana przez znaczne grono użytkowników. Podstawowy cel tego serwisu to wyszukiwanie informacji o przedsiębiorstwach, które zamieszcza nasza baza firm Bluen. Umożliwiamy Państ...

Wpis został dodany - 11.06.2016 Zobacz szczegóły tego wpisu