ODTJ

ODTJ Promuj wpis w okienku Zgłoś błąd/spam/błędny link
Podlinkuj swój wpis:

Szkolenie jazdy pasywnej w ośrodku ODTJ Rajder ma na celu wzrost stopnia bezpieczeństwa w ruchu ulicznym. Przygotowując szkolenia, nasza placówka szkoleniowa troszczy się o poprawienie kompetencji niedoświadczonych kierowców, jak i ulepszenie stylu prowadzenia samochodu doświadczonych użytkowników samochodów. Oferujemy profesjonalne kursy w towarzystwie doświadczonych instruktorów, którzy pokażą Państwu jak unikać zagrożeń na drodze.
Kurs jazdy pasywnej jest połączeniem zajęć teoretycznych i praktycznych. W początkowym etapie kursu, w trakcie kierowania samochodu w ruchu miejskim nauczyciel dokładnie zanalizuje Państwa umiejętności bezkolizyjnego prowadzenia samochodu. Następnie, w trakcie lekcji teoretycznych, wytłumaczy Państwu fundamentalne techniki jazdy pasywnej i omówi konkretne przyczyny i skutki wypadków drogowych. Na zakończenie kursu instruktor dokona korekty Państwa stylu jazdy i rozpocznie proces wdrażania zasad bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym.
Jazda defensywna to technika jazdy, której zadaniem jest udoskonalenie kultury i bezpieczeństwa jazdy. Podczas szkolenia pomożemy Państwu odpowiednio dostosować prowadzenie pojazdu do warunków atmosferycznych, przewidywać zachowania innych uczestników ruchu i reagować na zbliżające się zagrożenia.
Szkolenie jazdy defensywnej to bardzo praktyczna lekcja dla każdego kierowcy. W naszej placówce, poza przyjazną atmosferą, możemy zapewnić Państwu profesjonalne podręczniki i nowoczesne metody nauki. Zapraszamy na nasze szkolenia jazdy defensywnej.

  • Tytuł wpisu: ODTJ
  • Adres witryny: www.odtj.net
  • PageRank:
  • Data dodania: 17.03.2016 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 3.2/10 (42 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

MYJNIECleanArt.pl - Myjnie Bezdotykowe

MYJNIECleanArt.pl - Myjnie Bezdotykowe »

Od 2005 roku oferujemy i montujemy myjnie dla naszych klientów posiadających stacje motoryzacyjne. Posiadamy solidne doświadczenie w tym zakresie. Współpracujemy z renomowanymi markami europejskimi (Adriateh, Tammermatic, Washtec). Nasi inż...

Wpis został dodany - 27.02.2019 Zobacz szczegóły tego wpisu
Mobilna Wulkanizacja Szczecin - Wymiana opon Szczecin

Mobilna Wulkanizacja Szczecin - Wymiana opon Szcze »

Mobilna Wulkanizacja Szczecin oferuje szereg kompleksowych usług jak:- wymiana opon u klienta pod domem, sklepem, firmą, na parkingu pod marketem, - naprawę uszkodzonej opony np. w trasie, na drogach szybkiego ruchu S3, S6, autostradach A6,...

Wpis został dodany - 10.01.2021 Zobacz szczegóły tego wpisu