ODTJ

ODTJ Promuj wpis w okienku Zgłoś błąd/spam/błędny link
Podlinkuj swój wpis:

Szkolenie jazdy pasywnej w ośrodku ODTJ Rajder ma na celu wzrost stopnia bezpieczeństwa w ruchu ulicznym. Przygotowując szkolenia, nasza placówka szkoleniowa troszczy się o poprawienie kompetencji niedoświadczonych kierowców, jak i ulepszenie stylu prowadzenia samochodu doświadczonych użytkowników samochodów. Oferujemy profesjonalne kursy w towarzystwie doświadczonych instruktorów, którzy pokażą Państwu jak unikać zagrożeń na drodze.
Kurs jazdy pasywnej jest połączeniem zajęć teoretycznych i praktycznych. W początkowym etapie kursu, w trakcie kierowania samochodu w ruchu miejskim nauczyciel dokładnie zanalizuje Państwa umiejętności bezkolizyjnego prowadzenia samochodu. Następnie, w trakcie lekcji teoretycznych, wytłumaczy Państwu fundamentalne techniki jazdy pasywnej i omówi konkretne przyczyny i skutki wypadków drogowych. Na zakończenie kursu instruktor dokona korekty Państwa stylu jazdy i rozpocznie proces wdrażania zasad bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym.
Jazda defensywna to technika jazdy, której zadaniem jest udoskonalenie kultury i bezpieczeństwa jazdy. Podczas szkolenia pomożemy Państwu odpowiednio dostosować prowadzenie pojazdu do warunków atmosferycznych, przewidywać zachowania innych uczestników ruchu i reagować na zbliżające się zagrożenia.
Szkolenie jazdy defensywnej to bardzo praktyczna lekcja dla każdego kierowcy. W naszej placówce, poza przyjazną atmosferą, możemy zapewnić Państwu profesjonalne podręczniki i nowoczesne metody nauki. Zapraszamy na nasze szkolenia jazdy defensywnej.

  • Tytuł wpisu: ODTJ
  • Adres witryny: www.odtj.net
  • PageRank:
  • Data dodania: 17.03.2016 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 5.0/10 (21 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Elektronika - programatory uniwersalne

Elektronika - programatory uniwersalne »

Prowadzimy sklep oraz serwis specjalizujący się w sprzedaży oraz produkcji narzędzi do naprawy i serwisowania elektroniki samochodowej. Od 3 lat specjalizujemy się w sprzedaży urządzeń do programowania zabezpieczonych procesorów mo...

Wpis został dodany - 02.09.2016 Zobacz szczegóły tego wpisu
oklejanie samochodów Katowice : www.oklejamysamochody.pl

oklejanie samochodów Katowice : www.oklejamysamoch »

Chcesz aby Twój samochód wyglądał nadzwyczaj? Jeżeli tak to ciepło zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Na rynku istniejemy od 1999 roku i również przez ten czas zbieramy ciągle doświadczenie pozwalające nam na odpowiednie nas...

Wpis został dodany - 27.10.2016 Zobacz szczegóły tego wpisu