Kancelaria prawna Łódź

Kancelaria prawna Łódź Promuj wpis w okienku Zgłoś błąd/spam/błędny link
Podlinkuj swój wpis:

Kancelaria adwokacka prowadzona przez adwokat Anną Janicką specjalizuje się w prowadzeniu spraw rozwodowych i odszkodowawczych, szczególnie związanych z błędami medycznymi medycznymi, na temat których napisała pracę magisterską. Swoją wiedzę prawniczą poszerza na studiach podyplomowych na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.
Adwokat Anna Janicka oferuje usługi prawne swojej kancelarii adwokackie zarówno osobom fizycznym, jak i podmiotom gospodarczym. Dla osób prywatnych proponuje pomoc w zakresie postępowania spadkowego, w przypadku spraw karnych, procesów w oparciu o prawo kodeksu cywilnego, w tym: sprawy o zapłatę, utrata lub zniszczenie mienia, sprawy odszkodowawcze i zadośćuczynienie, niewykonanie lub niewywiązanie się z umowy, czy sprawy konsumenckie, a także postępowanie prowadzone w oparciu o prawo opiekuńcze i rodzinne, a w szczególności rozwody, separacje, alimenty, podział majątku małżonków, zniesienie wspólnoty majątkowej, ustalenie, zaprzeczenie ojcostwa, ograniczenie lub pozbawienie władzy rodzicielskiej, adopcje i sprawy opiekuńcze oraz sprawy oparte o prawo ustawy o nieletnich.
Propozycja współpracy dla podmiotów gospodarczych obejmuje współpracę stałą lub jednorazową, której warunki opisane są na stronie kancelarii adwokackiej Anny Janickiej w zakładce Dla Podmiotów Gospodarczych.
Kancelaria odszkodowawcza działająca w mieście Łódź oferuje również e-porady za pośrednictwem strony kancelarii prawnej Anny Janickiej.

  • Tytuł wpisu: Kancelaria prawna Łódź
  • Adres witryny: www.adwokat-janicka.com
  • PageRank:
  • Data dodania: 28.08.2014 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 2.7/10 (63 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Winam Claims Odszkodowania Powypadowe UK Najlepsza Oferta Niska Prowizja

Winam Claims Odszkodowania Powypadowe UK Najlepsza »

Odszkodowanie za wypadek w UK należy się każdemu, kto uczestniczył w wypadku drogowym lub w wypadku w pracy w ciągu ostatnich 3 lat. Nie zawsze okoliczności zdarzenia są oczywiste i proste, bo nie każdy jest potrącony przez samochód przecho...

Wpis został dodany - 17.11.2018 Zobacz szczegóły tego wpisu
adwokat

adwokat »

Problemy z prawem stały się ostatnio niezwykle popularne. Nie jest to powód do dumy ani pretekst do chwalenia się, ale Polska z roku rocznie znajduje się jeszcze to wyżej na liście państw które cechują się wysokim odsetkiem przestępców. Wys...

Wpis został dodany - 26.09.2020 Zobacz szczegóły tego wpisu