Kancelaria prawna Łódź

Kancelaria prawna Łódź Promuj wpis w okienku Zgłoś błąd/spam/błędny link
Podlinkuj swój wpis:

Kancelaria adwokacka prowadzona przez adwokat Anną Janicką specjalizuje się w prowadzeniu spraw rozwodowych i odszkodowawczych, szczególnie związanych z błędami medycznymi medycznymi, na temat których napisała pracę magisterską. Swoją wiedzę prawniczą poszerza na studiach podyplomowych na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.
Adwokat Anna Janicka oferuje usługi prawne swojej kancelarii adwokackie zarówno osobom fizycznym, jak i podmiotom gospodarczym. Dla osób prywatnych proponuje pomoc w zakresie postępowania spadkowego, w przypadku spraw karnych, procesów w oparciu o prawo kodeksu cywilnego, w tym: sprawy o zapłatę, utrata lub zniszczenie mienia, sprawy odszkodowawcze i zadośćuczynienie, niewykonanie lub niewywiązanie się z umowy, czy sprawy konsumenckie, a także postępowanie prowadzone w oparciu o prawo opiekuńcze i rodzinne, a w szczególności rozwody, separacje, alimenty, podział majątku małżonków, zniesienie wspólnoty majątkowej, ustalenie, zaprzeczenie ojcostwa, ograniczenie lub pozbawienie władzy rodzicielskiej, adopcje i sprawy opiekuńcze oraz sprawy oparte o prawo ustawy o nieletnich.
Propozycja współpracy dla podmiotów gospodarczych obejmuje współpracę stałą lub jednorazową, której warunki opisane są na stronie kancelarii adwokackiej Anny Janickiej w zakładce Dla Podmiotów Gospodarczych.
Kancelaria odszkodowawcza działająca w mieście Łódź oferuje również e-porady za pośrednictwem strony kancelarii prawnej Anny Janickiej.

  • Tytuł wpisu: Kancelaria prawna Łódź
  • Adres witryny: www.adwokat-janicka.com
  • PageRank:
  • Data dodania: 28.08.2014 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 2.8/10 (54 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Prawnik Kraków

Prawnik Kraków »

Kancelarie Adwokackie Adwokatów: Jakuba Borzymowskiego, Piotra Fik oraz Tomasza Skrzypczyńskiego oferują profesjonalną i kompleksową obsługę prawną Klientom indywidualnym i przedsiębiorcom, zarówno w sprawach pozasądowych jak i sądowych.Zdo...

Wpis został dodany - 04.01.2017 Zobacz szczegóły tego wpisu
Adw. Piotr Sęk - Adwokat Łódź | Adwokat Zgierz | Adwokat Ozorków

Adw. Piotr Sęk - Adwokat Łódź | Adwokat Zgierz | A »

Kancelaria Adwokata Piotra Sęk świadczy usługi zarówno na rzecz osób indywidualnych jak i dla podmiotów gospodarczych. Kancelaria zapewnia szeroko rozumianą pomoc prawną w zakresie m.in. prawa karnego, karno-skarbowego, rodzinnego, cywilneg...

Wpis został dodany - 04.02.2018 Zobacz szczegóły tego wpisu