Kurtyny Przemysłowe

Kurtyny Przemysłowe Promuj wpis w okienku Zgłoś błąd/spam/błędny link
Podlinkuj swój wpis:

Wykonane z polichlorku winylu kurtyny przemysłowe PCV mają szerokie zastosowanie jako bariera pomiędzy pomieszczeniami. Mogą funkcjonować jako alternatywa, lub uzupełnienie drzwi. Do ich zadań należy oddzielenie poszczególnych przestrzeni użytkowych w miejscach takich jak hala fabryczne, zaplecze restauracji, chłodnie, pomieszczenia magazynowe itp w celu zapewnienia termoizolacji, ochrony przed kurzem i zanieczyszczeniami, utrzymanie prawidłowej wilgotności powietrza, bez wywierania wpływu na możliwość swobodnego przemieszczania się pracowników oraz be zaciemniania przestrzeni.

Kurtyny przemysłowe przeznaczone do różnych pomieszczeń różnią się poszczególnymi parametrami, takimi jak kolor i grubość pasów, w celu lepszego dostosowania do wymagań i potrzeb użytkowników.

Na stronie internetowej Eurotop, producenta kurtyn przemysłowych, znajduje się bogata oferta kurtyn dedykowanych do różnego rodzaju pomieszczeń. Każde zamówienie dopuszcza modyfikację wybranego modelu, tak by spełniał oczekiwania użytkownika.

Oceń ten wpis!

Ocena: 1.0/10 (1 głos)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

profesjonalne wagi sklepowe Gdańsk

profesjonalne wagi sklepowe Gdańsk »

Od wielu lat zajmujemy się urządzeniami fiskalnymi. Jako przedsiębiorstwo „Kompar” na rynku jesteśmy od 2004 roku, z kolei nasi załoga dysponują o wiele większym doświadczeniem. Każdemu gwarantujemy bardzo szeroki wybór towarów pochodzących...

Wpis został dodany - 03.08.2016 Zobacz szczegóły tego wpisu
GEMET - Toczenie i Frezowanie CNC, Wykrojniki, Formy wtryskowe

GEMET - Toczenie i Frezowanie CNC, Wykrojniki, For »

Firma GEMET to wysoko wyspecjalizowana narzędziownia od niemal 40 lat świadczącą usługi szeroko rozumianej obróbki metali. Specjalizujemy się w konstruowaniu i wykonywaniu form wtryskowych, rozdmuchowych, wykrojników i tłoczników. W ofercie...

Wpis został dodany - 11.09.2018 Zobacz szczegóły tego wpisu