Obozy gamingowo-sportowe

Obozy gamingowo-sportowe Promuj wpis w okienku Zgłoś błąd/spam/błędny link
Podlinkuj swój wpis:

Obozy gamingowe "Dwa Oblicza Sportu" organizowane są przez Agnieszkę i Leszka Kucharskiego. Od wielu lat organizują obozy sportowe dla dzieci i młodzieży. Obóz ten to genialne połączenie głównych zainteresowań dzieci: sportu oraz e-sportu.
Poczujecie się jak profesjonaliści, grając na prawdziwym gamingowym sprzęcie, na jakim grają zawodowcy. Dzięki uprzejmości HIRO, NTT Game i Amazfit na obozach będziecie mieć przyjemność korzystać z ich komputerów.
Przeżyjecie wyjątkowe emocje biorac udział w rozgrywkach.
Każda aktywność fizyczna oczyszcza umysł i jest po prostu zdrowa. My stawiamy także na różnorodność atrakcji - od treningów piłki nożnej, pływanie, tenis stołowy czy park linowy. Sport jest świetną zabawą zwłaszcza w towarzystwie rówieśników. Na pewno znacie powiedzenie: „W zdrowym ciele zdrowy duch”!
U nas na obozie będziecie mieć wyjątkową możliwość zagrać z prawdziwym mistrzem. Leszek Kucharski to dwukrotny olimpijczyk, medalista mistrzostw świata i mistrzostw Europy w tenisie stołowym.

Spędź aktywne wakacje na obozach gamingowych!

Oceń ten wpis!

Ocena: 1.0/10 (4 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Wypoczynek nad jeziorem-, domki

Wypoczynek nad jeziorem-, domki »

Gorąco namawiamydo przyjazdu do ośrodka wczasowego „Tęcza”! Proponujemy zakwaterowanie w wygodnych, wielopokojowych domkach szeregowych i dodatkowo liczne atrakcje: plac zabaw dla dzieci, bar i dodatkowo restauracja, parking, miejsce na ogn...

Wpis został dodany - 22.07.2016 Zobacz szczegóły tego wpisu
Obozy młodzieżowe – kolonie młodzieżowe | ATAS

Obozy młodzieżowe – kolonie młodzieżowe | ATAS »

Od ponad 30 lat specjalizujemy się w obozach młodzieżowych, a w szczególności wyjazdach językowych oraz obozach turystyczno-wypoczynkowych. Organizujemy kolonie i obozy młodzieżowe zarówno w Polsce jak i za granicą! Najpopularniejsze obozy ...

Wpis został dodany - 12.05.2020 Zobacz szczegóły tego wpisu